דירות בכפר סבא

העיר כפר סבא המשויכת למחוז המרכז, מונה כמאה אלף תושבים המתפרשים על פני 14 כ- קמ"ר. העיר, הבולטת מבין ערי השרון מהווה מוקד משיכה נדל"ני עבור זוגות צעירים ומבוגרים כאחד. אחת הסיבות המרכזיות לכך נעוצה בתכנית המתאר המקומית שתכנן מהנדס העיר יוסף קולודני בשנת 1976, אשר קבעה מגבלה על מספר הדירות לדונם ויצרה הפרדה בין הולכי הרגל לכלי הרכב באמצעות מערך גינות נוי ופנאי. תכנית זו ש אשר כונתה "התכנית הרביעית", הגנה על העיר כפר סבא מפני צפיפות יתר אותה חוות ערים רבות בישראל, ואפשרה לכפר סבא לשמור על צביונה כשכיית חמדה ירוקה בלבה של ההתיישבות העירונית.

הקרבה של כפר סבא לאזורי תעשייה ומרכזי תעסוקה, כמו גם נגישותה של העיר למערכת הכבישים הארצית (כביש 4, כביש 6, כביש 531), הפכו אותה למוקד נגיש ואטרקטיבי לאלו השואפים ליהנות ממגורים במרכז במחיר של פריפריה.

חיפוש דירות בכפר סבא מעלה שכונות חדשות לצד ותיקות, בתים צמודי קרקע לצד בניינים רבי קומות ודירות יוקרה מרהיבות לצד דירות משפחתיות פונקציונאליות. אל העיר מגיעים זוגות צעירים אשר תקציבם אינו עומד להם למציאת דירה בתל אביב או גבעתיים, אנשים מבוגרים יותר המבקשים להכות שורש במקום ירוק המציע איכות חיים ברמה גבוהה וכמובן צעירי העיר שגדלו בה ומבקשים גם הם לגדל בה את ילדיהם.

גם בערי השרון הסמוכות ישנה התעניינות גוברת בכפר סבא, בעיקר בקרב משפחות צעירות והורים לילדים. מערכת החינוך המצוינת בכפר-סבא הינה ממערכות החינוך המובילות בארץ, בתי הספר היסודיים בעיר הינם המובילים בבחינות המיצ"ב הארציות ובתי ספר התיכוניים מתהדרים באחוזי הצלחה גבוהים בבחינות הבגרות ובעיצוב בוגריהם כמלח הארץ. כמו כן, בעיר קיימת פעילות ענפה  של מערכת החינוך הבלתי פורמאלי הכוללת חוגי העשרה לתלמידי בתי הספר והגנים, ספרייה עירונית פעילה, קונסרבטוריון למוסיקה ומחול, מועדון כדורגל משגשג, מיזמי ספורט עירוניים וחיי קהילה ענפים.

פרויקטים חדשים בכפר סבא מציעים דירות יד ראשונה בשכונות הצפוניות של העיר וכן בפרויקטי התחדשות עירונית בכל רחבי העיר, אולם קיים גם היצע מכובד של דירות יד שניה בכפר סבא.

משרד התיווך "יעקב גרוסמן" מהמובילים באזור השרון, מספק הכוונה וייעוץ למתעניינים ברכישת נכס נדל"ני באזור השרון בכלל ובכפר סבא בפרט. סוכני המשרד מלווים קונים ומוכרים כאחד בכל אחד משלבי הקנייה / המכירה של הנכס, זאת תוך מתן יחס אישי והיכרות עם צרכיו, רצונותיו וציפיותיו של כל לקוח. בדרך זו, אנו מאמינים כי ניתן להוביל לעסקאות מוצלחות הן מצד הקונה והן מצד המוכר, ועל כך יעידו מאות לקוחותינו לאורך השנים.

לא נמצאו תוצאות.