דירות למכירה ודירות להשכרה בצור יצחק

בשנים האחרונות גובר הביקוש עבור דירות להשכרה או למכירה בצור יצחק. באתר של משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן תמצאו מגוון עדכני של דירות להשכרה בצור יצחק, לצד מבחר אטרקטיבי של דירות למכירה ביישוב.

על מאפייני היישוב

היישוב צור יצחק שנקרא על שמו של ראש הממשלה יצחק רבין, הינו ישוב חדש שהוקם בשנת אלפיים וחמש בסמוך לשמורת נחל אלכסנדר ולישוב כוכב יאיר. זהו יישוב קהילתי השייך לומעצה אזורית דרום השרון, המונה כאלף שלוש מאות משפחות ומאופיין באוכלוסיה רב גונית צעירה ברובה, הזוכה לחיי קהילה עשירים. אופי הבנייה בישוב חדש זה מורכב בעיקר מבניה רוויה איכותית של בנייני מגורים בגובה של שבע עד עשר קומות, וזאת לצד בתים פרטיים צמודי קרקע. הישוב שוכן לא רחוק מכביש שש וממחלף אייל.

יישוב שקט וקהילתי קרוב למרכז

הביקוש עבור דירות למכירה וכמובן גם דירות להשכרה בצור יצחק נובע נספר סיבות עיקריות:

  • סביבת מגורים קהילתית שקטה ושלווה- עם שפע של פעילויות לכל המשפחה לרבות חוגים, פעילויות בימי חג, קייטנות ועוד.
  • קרבה למרכז- בצור יצחק תזכו לאיכות חיים גבוהה בסביבה ירוקה ושלווה, מבלי שתידרשו להתרחק מאזור המרכז. הישוב קרוב לערי המרכז לרבות פתח תקווה, כפר סבא, הרצליה, נתניה ורעננה. כמו כן הוא ממוקם בסמוך לכביש שש, לכביש 444 ולצירי תנועה נוספים, מה שמספק מגוון אפשרויות תעסוקה, בילוי, קניות וכו'.
  • אוכלוסיה צעירה– היישוב מושך זוגות ומשפחות צעירות בתחילת דרכן המחפשות לשכור או לרכוש דירה במקום עם עוד הרבה ילדים בגילאי גן ובית ספר.
  • שירותים ומוסדות- הגרים בישוב נהנים ממספר גני ילדים, מבית ספר יסודי, מגרשי ספורט, גני שעשועים ושטחים ירוקים, קופות חולים ומרפאות, מרכזי מסחר ומרכז קהילתי. כמו כן בעתיד יוקמו בישוב חטיבת ביניים ובית ספר תיכון, אולם ספורט ועוד.
  • לגור בטבע- צור יצחק שוכן ליד שמורת הטבע נחל אלכסנדר והגרים בו זוכים לנוף מרהיב, אוויר טוב ושלל מסלולי טיול, הליכה ואופניים במרחב ירוק ופתוח.

בתים להשכרה בצור יצחק

באתר שלנו תיהנו ממגוון הצעות אטרקטיביות עבור מכירת דירות וגם השכרת דירות בצור יצחק. כמו כן לקבלת פרטים נוספים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן בטלפונים 077-2317565 ו- 077-2315583 או במייל jacob401@gmail.com