היצע נרחב של בתים למכירה בבצרה

מחפשים בתים למכירה בבצרה לצרכי מגורים או השקעה? באתר של משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן תמצאו ממבחר עדכני ואטרקטיבי של בתים למכירה בבצרה לרבות וילות, בתים פרטיים, משקים ונחלות.

על המושב ואופיו

בצרה הינו מושב קהילתי חילוני ויוקרתי, המונה כיום כאלף מאתים תושבים, ופועל במתכונת של אגודה שיתופית ומנוהל על ידי ועד מקומי. המושב שוכן באזור השרון צפונית לרעננה וליד הישובים חרוצים ובני ציון, והוא שייך למועצה אזורית חוף השרון. זהו מושב מצליח, משגשג ומבוקש השייך לקהילת חוב"ב הכוללת את היושבים בני ציון וחרוצים. ביישוב יש חיי קהילה פוריים עם מבחר עשיר של פעילויות חינוך, ספורט, תרבות, פעילות לילדים, בני נוער, אזרחים ותיקים ועוד.

סיפורה של בצרה

את המושב בצרה הקימו בשנת 1946 ובמקור הוא יועד לחיילים משוחררים ששרתו בצבא הבריטי במלחמת העולם השנייה, בעיר העיראקית בצרה שגם נתנה לישוב את שמו. כמו כן, השם בצרה מקורו בשמה של עיר הבירה המקראית של ממלכת אדום. בהמשך נעשו ניסיונות לשנות את שם הישוב אך הם לא צלחו. עבור הישוב הוקצו חמש מאות דונמים והוא הוקף בעוד ישובים יהודים של משוחררי הצבא הבריטי כדוגמת חרב לאת.

בשנתיים הראשונות היה זה מושב שיתופי חקלאי שנוהל על ידי קבוצה של רווקים ורווקות חסרי רקע והבנה בחקלאות. ניסיון זה לא צלח, השותפות התפרקה וקם במקומה יישוב עובדים עם  מתכונת של אגודה שיתופית. בשנים אלו נוספו למושב עוד אלפי דונם והחלו להבנות בו בתי קבע ומבני ציבור שאוכלסו גם על ידי עולים חדשים, בעיקר מבולגריה וצ'כיה. בשנות החמישים הצטרפה למושב אוכלוסיה עירונית ותיקה לצד עולים ממרוקו כאשר מרבית תושבי המושב התפרנסו מחקלאות. בשנות השבעים המושב הורחב לראשונה עבור בנים ממשיכים ואחר כך הוא הורחב גם בשנות התשעים. כיום רק מעטים מבני המקום והמשקים עוסקים בחקלאות ויישוב ייצב עצמו כמקום יוקרתי המושך אוכלוסייה איכותית ומצליחה.

בתים למכירה בבצרה

מתעניינים אודות בתים למכירה בבצרה? היכנסו לאתר המתקדם שלנו. כמו כן לקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן בטלפונים 077-2317565 ו- 077-2315583 או במייל jacob401@gmail.com.