מבחר עדכני של בתים למכירה בנירית

מעוניינים לגור קרוב למרכז ולשרון, בישוב שליו ויפה? באתר של משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן תיהנו ממבחר עדכני ואטרקטיבי של וילות וגם בתים למכירה בנירית. מדובר בהיצע נרחב של בתים וגם וילות למכירה בנירית במיקומים מעולים ביישוב, שהינם נכסים מומלצים לצרכי מגורים והשקעה כאחד.

על הישוב ואופיו

נירית הינו יישוב קהילתי יחסית קטן, פסטורלי ושליו, שהוקם בשנת 1981. הוא שייך למועצה אזורית דרום השרון וגרות בו כיום כשלוש מאות משפחות. את היישוב מנהל ועד מקומי מתנדב ותושביו נהנים משכנות טובה ומחיי קהילה מפותחים ותומכים, הניכרים בין היתר באירועים בחגים, טיפוח המרחב הציבורי, פעילויות העשרה מגוונות לילדים ובני נוער, אירועי תרבות לכל אורכה של השנה ועוד. בנוסף, היישוב מספק קשת רחבה של שירותי קהילה לרבות בריכת שחייה, צרכניה, מועדון תרבות לאוכלוסיה מבוגרת, בית כנסת וספרייה.

על מיקומו של נירית

היישוב נירית שוכן באזור השרון ליד הישוב מתן, במיקום מהיפים בארץ, עם נוף של מרחב פתוח וגבעות וליד יער חורשים. כמו כן, הגישה ליישוב נוחה מצירים מרכזיים כמו כביש שש ופועלת בו תחבורה ציבורית לתחנת הרכבת בכפר סבא, ראש העין ולפתח תקווה.

סיפורו של היישוב

כאמור, נירית הוקם בשנת 1981 וקיבל את שמו מהצמח נירית הקמה שגדל באופן טבעי בסביבה. בתחילת דרכו הישוב מנה רק חמש עשרה משפחות. בהמשך הורחב פעמיים, פעם ראשונה בשנת 1986 ופעם שנייה בשנת אלפיים. בשנת 2005 קמה בסמוך ליישוב שכונה חדשה בשם נוף השרון, הממוקמת מעבר לקו הירוק, אשר שייכת למועצת אלפי משנה ומונה כיום כחמישים משפחות. יחד עם זאת, בפועל השכונה מהווה חלק מהישוב וזוכה לשירותי מועצת דרום השרון.

בתים למכירה בנירית

מתעניינים במידע על וילה למכירה בנירית? היכנסו לאתר העדכני שלנו ותיהנו ממבחר בתים למכירה בנירית. לקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן בטלפונים 077-2317565 ו- 077-2315583 או במייל jacob401@gmail.com.