נחלות ובתים למכירה בבני ציון

חושבים לרכוש נחלה או בית במושב בני ציון לצרכי מגורים או השקעה? באתר של משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן תמצאו מבחר אטרקטיבי ועדכני של נחלות וגם בתים למכירה בבני ציון.

על המושב ואופיו

בני ציון הינו מושב ותיק ומצליח בשרון השייך למועצה מקומית חוף השרון ושוכן צפונית לרעננה בסמיכות ליישובים חרוצים ובצרה. זהו מושב חקלאי באופיו ששטחי החקלאות שלו משתרעים על פני שלושת אלפי דונמים של פרדסים ומטעי אבוקדו. כמו כן במושב מגדלים ירקות ופרחים ויש בו גם לולים וחווה לגידול סוסים. במושב גרות כיום מעל לשלוש מאות משפחות החיות בנחלות לצד משקי עזר ובתים מושכרים. יש במושב בריכת שחייה, אולם ספורט, חדר כושר, צרכניה, מרפאה, מועדון תרבות, ספרייה, בית כנסת, גני שעשועים ומגרש טניס. בנוסף, במושב פועל ספר יסודי קהילתי המשותף גם לילדי המושבים חרוצים ובצרה. גם פעילות העשרת הנוער במושב הינה משותפת לשלושת הישובים ונערכת על ידי תנועת הנוער האיחוד החקלאי ששמה דגש על ערכיות, תרומה לקהילה ואהבת האדם והמולדת. בנוסף, תשובי היישוב נהנים מקשת רחבה של פעילויות תרבות וחוגים.

סיפורו של המושב

בני ציון הוקם כבר בשנת 1947 כאגודה חקלאית שיתופית שנוסדה בערבות הדדית. בתחילה הוא נקרא גבעות רעננה ורק מאוחר יותר זכה בשמו הנוכחי שניתן לו על שם מסדר בני ציון האמריקאי שתרם להקמתו. את הישוב הקימו מועצת החקלאות הפרטית והסוכנות היהודית על גבי שטח של שבע מאות חמישים דונם. בתחילה עלו למקום חמש עשרה משפחות שהורכבו מחקלאים, ניצולי שואה וחיילים משוחררים מהצבא הבריטי. כמו כן חברת רסקו דאגה להקמת מבני ציבור ומבני מגורים במושב. בהמשך הגיעו עוד מתיישבים למקום ואף נבנה במושב בית ספר. בשנות השבעים הוקם שיכון בנים ובסוף שנות התשעים המושב עבר תהליכי הרחבה במטרה להגדיל את האוכלוסייה ולהוריד את גיל התושבים. בשנות האלפיים הוקמה ביישוב הרחבה קהילתית אשר שילשה את מספר התושבים במקום.

בתים למכירה בבני ציון

רוצים לקבל עוד פרטים אודות בתים למכירה בבני ציון? היכנסו לאתר שלנו לקבלת הצעות עדכניות. כמו כן לקבלת פרטים נוספים ויעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משרד התיווך יעקב גרוסמן נדל"ן בטלפונים 077-2317565 ו- 077-2315583 או במייל jacob401@gmail.com.