הסיפור שלנו

״יעקב גרוסמן״ הוא משרד בוטיק באווירה משפחתית הממוקם בלב כוכב יאיר-צור יגאל ומתמחה במכירת נכסים במושבים. הייחודיות שלנו היא בכך שאנו לא מתווכים מקומיים, אלא פועלים בפריסה ארצית ומגיעים לכל מושב שאנו מאמינים כי יש לו ביקוש בשוק. היתרון בכך הוא שיש לנו מאגרי לקוחות מכל הארץ שנאספו במשך שנים, קונים ומוכרים כאחד. כלומר לכל נכס שנרצה למכור – גם אם הוא ממוקם במושב קטן ופחות מוכר על ידי הציבור הרחב – נוכל להתאים קונה. יתרון נוסף שלנו הוא ההיכרות הטובה עם האזורים השונים בארץ והיכולת להתאים את הקונים שלנו לנכסים מתאימים.

כל נכס במושב הוא סיפור חיים

מכירת נחלה במושב עשויה לקחת שנים מהרגע שבו עלה הרעיון ועד שמתקיימת העסקה בפועל. אנחנו מלווים את בעלי הנכסים כבר מהרגע שבו הם בשלים להוצאת הנכס לשוק ולהכינו לקראת המכירה.

מציאת המקום המושלם לרכישת נכס במושב יכולה גם היא לקחת זמן רב. לעיתים מדובר על שנים שיעברו עד שקונה ימצא את המקום בו חלם לגור או לבנות בו את בית חלומותיו. כשמדובר על רכישת נכס במושב, במיוחד כאשר מדובר בנחלה, לא מדובר רק על העסקה הכי גדולה של חייהם של לקוחותינו, אלא גם על מורשת שהקונים והמוכרים ירצו להשאיר לילדיהם. לכן הבחירה באנשי המקצוע שילוו אתכם בתהליך היא חשובה כל כך.

ב״יעקב גרוסמן״ תוכלו לקבל את כל התשובות שאתם זקוקים להן כדי להגיע לעסקה טובה ומוצלחת. אנו לא מתביישים להודות כי רבים מלקוחותינו נשארים חברים קרובים וכאשר אנחנו מטיילים בכל הארץ, אנחנו לא פעם אוהבים לעצור לקפה ולהתעדכן בחייהם.

אנחנו נהנים מהעבודה שלנו ומקפידים לעבוד עם אנשים שנעים לנו איתם. אחרי הכל, אנחנו משרד בוטיק וכמות הנכסים שאנו יכולים לייצג בו זמנית היא מוגבלת. בדיוק לכן אנו בוחרים בקפידה את הנכסים שלנו, והכי חשוב, את האנשים שאנו רוצים ללוות בתהליך הזה, שלעתים נמשך גם שנים.

נשמח להכיר אתכם, יעקב והצוות.

צוות המשרד

פזית שאולזון
פזית שאולזון

מתווכת ויועצת נדלן המתמחה במכירת משקים ובתים בהרחבה במושבים ובישובים קהילתיים.

 

לאה גרוסמן

שותפה במשרד, מגיעה מרקע החינוך והניהול. גננת ומנהלת אשכול גנים לשעבר.

יעקב גרוסמן

מנהל המשרד, מהנדס ובעל תואר שני בניהול מערכות מידע מאוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום הנדל"ן כמשקיע, כיזם בפרויקטים בארץ ובחו"ל וכחבר וועדת בניין ערים מרחבית – מצפה אפק.

נועה לנדאו

מומחית למכירת נכסים בצור יצחק והסביבה. תושבת צור יצחק.