איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

בית למכירה במכמורת

מחפשים בית למכירה במכמורת? פנו אלינו!

 

משרד יעקב גרוסמן נדל"ן מתמחה בנכסי יוקרה ובנכסים במושבים, ומחזיק בידע מעמיק וניסיון רב בתחומים אלו. בין היתר אנו מציעים מגוון רחב של נכסים בעמק חפר, לרבות בית למכירה במכמורת שנחשבת לאחת הפנינות של האזור.

 

חיים עם הים

 

הבחירה לרכוש בית במכמורת היא למעשה בחירה לחיות ליד הים, עם הבריזה הנעימה, האווירה על החוף, החול הצהוב וקו האופק שבו נפגשים המים והשמיים. ביישוב שהוקדם עוד בשנת 1945 מתגוררים כיום כאלף וחמש מאות תושבים, ומאז ועד היום כרוכים חייהם בים. כך למשל, גרעין המייסדים ביסס את פרנסתו על דייג לצד ענפי חקלאות נוספים, ולאורך השנים בנו כשלוש מאות משפחות את ביתן במקום שנקרא על שם רשת הדייג. בין היתר, ליד היישוב פועל בית הספר מבואות ים וקיים פארק השרון שהינו שמורת טבע גדולה עם מגוון בעלי חיים. כמובן, גם חוף מכמורת המוסדר מהווה אבן שואבת לחובבי יופיו של הים, ומעבר לכך המקום מושך לא מעט סטודנטים הלומדים במכללה הימית של רופין.

 

כפועל יוצא מכך, מכמורת היא כיום יישוב תוסס ומגוון, כאשר בין תושביו משתלבים גם סטודנטים מהמכללה שממריצים את התרבות, האירועים והמסיבות במושב. שילוב זה שבין מקום תוסס ונמרץ עם חיי קהילה פעילים, לבין אווירה כפרית שלווה ונעימה על החוף הים – הם שהופכים את מכמורת למבוקשת כל כך. המצטרפים לקהילה והרוכשים בית במכמורת מעניקים לעצמם ולילדיהם איכות חיים גבוהה ביותר, עם גנים ובתי ספר איכותיים, מגוון פעילויות העשרה לנוער ולמבוגרים, יחסי שכנות טובים, וכל התשתיות והמבנים הדרושים לרווחת הציבור.

 

אם יש לכם שאלות והתלבטויות לגבי בית למכירה במכמורת אנו מזמינים אתכם להיעזר בהמלצותינו ובהפניות לנכסים העומדים כעת למכירה במושב. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים