איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

בית למכירה בצופית

חולמים על בית למכירה בצופית? פנו אלינו!

 

צופית הוא מושב עובדים ותיק באזור השרון שהוקם עוד בשנת 1933, וכיום משתייך אל המועצה האזורית דרום השרון. מדובר במושב מטופח ורחב ידיים השוכן במיקום נהדר בלב השדות ממש ליד כפר סבא. אם אתם מחפשים בית למכירה בצופית תוכלו למצוא אצלנו מגוון אפשרויות ולקבל מידע מפורט על הנכס עם ליווי אישי בכל שאלה והתלבטות.

 

צופית: כל היתרונות במקום אחד

 

צופית הוא יישוב המאגד בתוכו קשת רחבה יתרונות, ובראשם מגורים בסביבה נעימה וכפרית עם בתים צמודי קרקע, הרבה עצים ירוקים, שבילים ומדרכות, שכנים מסבירי פנים וסביבה נהדרת של שדות השרון. מצד שני, היישוב שוכן במיקום מרכזי ליד כפר סבא ונהנה מכל התשתיות שיש לעיר להציע, כמו גם מהקרבה לשאר ערי המרכז החל בנתניה ועד לתל אביב וגוש דן. מלבד זאת, צופית הוא יישוב המעניק סביבה נהדרת לגידול ילדים בזכות מערכת חינוך מושקעת, בתי ספר מצוינים, מגוון פעילויות העשרה לילדים ונוער, וחברה טובה. יש לציין כי אחד האזורים הכי מבוקשים ביישוב הוא ההרחבה האחרונה, בין היתר בזכות מפרטי הבנייה המצוינים והשכנות עם משפחות צעירות באווירה תומכת וחברית.

 

גם בשיחת טלפון עימנו וגם דרך האתר תוכלו להתרשם מבתים למכירה בצופית, כאשר ההיצע משתנה מעת לעת. כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים בית 8 חדרים השוכן בהרחבה המבוקשת של צופית, הבנוי על פני 240 מ"ר עם שטח מגרש של חצי דונם. מדובר בבית הבנוי ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר, כולל חימום תת רצפתי, מרתף, ריצוף מאבן טבעית, עבודות נגרות פרטיות, תריסים חשמליים בכל הבית, חלונות פרופיל בלגי, פרקטים בכל החדרים, ועוד. זוהי רק דוגמא אחת מיני הצעות אחרות לבתים במכירה בצופית, המתעדכנות באתר שלנו מעת לעת.

 

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים