איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

בתים למכירה במושבים בדרום

 

 

מבחר גדול של בתים למכירה במושבים בדרום

 

בתים למכירה במושבים בדרום מהווים הזדמנות להגשים חלום ולהתגורר בסביבה ירוקה, נעימה ושלווה, אך לא רחוק מערים מרכזיות ומלב העניינים. משרד יעקב גרוסמן נדל"ן מעמיד לרשותכם קשת רחבה של וילות למכירה במושבים בדרום, השוכנות במיקומים מצוינים ומציעות את איכות החיים שתמיד ביקשתם עבור המשפחה.

 

מדוע דווקא מושבים בדרום?

 

יש מספר יתרונות מהותיים לבחירת מושב בדרום כמקום המגורים שלכם. בראש ובראשונה, מדובר במושבים מבוססים עם כל התשתיות לקיום חיי קהילה תוססים, החל במרפאות, דרך מועדוני נוער ומבוגרים, ועד לבתי ספר וגנים מצוינים. שנית, למרות עליית מחירי הנדל"ן בישראל, באזור הדרום עדיין ניתן לאתר "מציאות" במחירים אטרקטיביים במיוחד, ולהפוך את חלום הדירה גם להשקעה נדלנית חכמה. מלבד זאת, המושבים מציעים איכות חיים גבוהה הנובעת מסביבה חקלאית וטבעית שמשרה אווירה נעימה, בין אם מדובר בשדות מוריקים, ביערות אורנים גדולים במיוחד, או בגנים ופארקים לאומיים. ואם לא די בכך, לוילות והבתים במושבים אלו יש לרוב גינה מטופחת, חצר גדולה ולעיתים קרובות גם נוף יפה ומרשים. אגב, משפחות המגיעות למושבים בדרום תמיד מתקבלות בברכה ומוזמנות להשתתף בחיי הקהילה בחגים, בתפילות בבית הכנסת, באירועים לילדים וביומיום.

 

מה חשוב לברר לפני שקונים בית במושב בדרום?

 

רכישת בית או וילה בדרום כרוכה בהשקעה בלתי מבוטלת ובמחשבה לטווח הארוך, כך שיש להשקיע את הזמן הדרוש לצורך בירורים מקדימים. כך למשל, כדאי להבין מהו הצביון האנושי של המושב המסוים מבחינת גילאים, תפיסת עולם, גישה דתית, חיי הקהילה וכדומה. עוד חשוב לברר את נוחות ההגעה למקום העבודה, את המרחק מבית הספר היסודי והתיכון, את המרקם החברתי של הילדים ובני הנוער, כדומה. מעבר לכך, חשוב כמובן להבין האם אתם מחפשים בית/וילה העומדים בפני עצמם, או גם נחלה הכוללת משק עזר ושטח חקלאי. יש עוד פרטים רבים שרצוי לברר עוד בשלב הראשון, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם עם כל המידע ועם מענה על כל שאלה.

 

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים