איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

בתים למכירה בשדה ורבורג

בתים למכירה בשדה ורבורג

 

בית מקסים שצופה על שדות השרון, חיי קהילה תוססים, מערכת פדגוגית מצוינת – מה עוד אפשר לבקש? בית בשדה ורבורג הוא ללא ספק הגשמה של החלום הישראלי.

 

החיים בשדה ורבורג

 

שדה ורבורג הוא מושב ותיק יחסית שהוקם עוד בשנת 1937 ושייך כיום למועצה האזורית דרום השרון. המתיישבים הראשונים בו הגיעו לישראל מפולין גרמניה, ולאחר מכן התיישבו במקום עולים ממדינות נוספות, כך שהאוכלוסייה מגוונת מבחינה תרבותית וכן מבחינה גילאית. כיום מתגוררות במקום יותר מ- 200 משפחות, כאשר יותר משבעים מהן נקלטו החל משנת 2005, כך שיש ביישוב שילוב בין משפחות ותיקות וצעירות. אחד היתרונות הגדולים של המושב הוא שילוב בין סביבה כפרית, נעימה ושלווה ובין הקרבה הגדולה לכפר סבא על השירותים הציבוריים שבעיר, וכמובן הקרבה לערי השרון האחרות והמרכז.

 

על כן, המגורים בשדה ורבורג מתאימים לאנשים המעוניינים באיכות חיים גבוהה עם קהילה חמה, תומכת ומבוססת, פעילויות העשרה רבות למבוגרים וילדים, אירועים בחגים ושבתות, ויחסי שכנות טובים. זהו מקום נהדר לגדל בו ילדים באווירה חופשית ובמושב מטופח שבו אנשים מכירים זה את זה, עם גנים ובתי ספר מצוינים ביישוב ובסביבה הקרובה.

 

מאגר גדול של בתים בשדה ורבורג

 

כאמור, שדה ורבורג משתייך למועצה האזורית דרום השרון ובאזור זה יש למשרדנו ניסיון רב ומומחיות ייחודית. על כן, ביכולתנו להציע מאגר גדול של בתים למכירה בשדה ורבורג המתאימים לצרכיהן של משפחות שונות, ובנוסף אנו מתווכים נחלות, משקי עזר ומגרשים ביישוב. כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים ביישוב וילה מדהימה ומרווחת הבנויה על שטח של 240 מ"ר רבועים במגרש של 580 מ"ר, עם 7 חדרים על פני קומה אחת. מדובר בוילה מקסימה הגובלת בשטח חקלאי, עם חצר גדולה ורמת גימור גבוהה במיוחד. עוד דוגמא מימים אלו היא נחלה מדהימה הכוללת בסך הכל 24 דונמים שמתוכם 7 דונמים רציפים, עם בית מידות הבנוי על פני 450 מ"ר רבועים. מדובר בבית יפהפה, מטופח ומושקע שבחצרו יש בריכה פרטית, והוא צופה אל נוף עוצר נשימה של שדות השרון.

 

אלו היו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות המתעדכנות באופן תדיר באתר שלנו. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים