איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

בתים למכירה במושבים בשפלה

 

 

בתים פרטיים ווילות למכירה במושבים בשפלה

 

חולמים על וילה טובלת בירוק? רוצים לגור בסביבה איכותית של מושב, ממש קרוב למרכז? אם כן, פנו אלינו ונספר לכם על מגוון בתים פרטיים ווילות למכירה השוכנים במושבים באזור השפלה.

 

כמה מילים על השפלה

 

אזור השפלה שוכן בין מישור החוף להרי יהודה ומאופיין בדרך כלל בגבעות נמוכות, עם אזורים טבעיים רבים הפזורים בינות למושבים ולערים. כך למשל, באזור זה קיימים פארקים לאומיים ידועים כגון פארק בריטניה, יער להב, הגן הלאומי בית גוברין, יער בן שמן שהינו מהגדולים בארץ, מערת הנטיפים ועוד. הערים הגדולות באזור הן רחובות, בית שמש, מודיעין, קריית מלאכי וקריית גת, וביניהן כאמור לא מעט מושבים אשר כלכלתם התבססה בתחילה על חקלאות. גם היום נפוצים החקלאים במושבים אלה, אך מטבע הדברים מתבססת הפרנסה על מגוון רחב של מקצועות כמו בכל אזורי ישראל, לרבות מיזמי תיירות וצימרים המנצלים את איכויותיו של האזור.

 

לאורך מספר עשורים נחשבו מושבי השפלה כפחות אטרקטיביים לעומת המרכז, אך בשנים האחרונות המגמה מתהפכת מקצה אל קצה. לכך יש סיבות שונות, כמו מצוקת הדיור במרכז והצפיפות הגדולה, הרצון לגדל ילדים בסביבה כפרית שלווה, וכמובן גם השטחים הנרחבים של הנחלות. על כן, יותר ויותר אנשים החליטו לרכוש בתים פרטיים למכירה במושבים בשפלה ובכך החל גם להשתנות הצביון האנושי עם רוח צעירה ותוססת יותר, לצד שדרוג התשתיות. בנוסף לכך, הקרבה לירושלים, תל אביב וערי גוש דן הפכה את אזור השפלה לאטרקטיבי במיוחד, מפני שבנסיעה קצרה ניתן להגיע למקום העבודה, מבלי לוותר על אורח חיים טבעי ושליו. עקב כך חלה עלייה במחירים של וילות למכירה במושבים בשפלה, וכל הסימנים מעידים על כך שהמחירים יוסיפו לעלות בשנים הקרובות, לכן מדובר גם בהשקעת נדל"ן חכמה מאוד.

 

קשת רחבה של נכסים במושבים בשפלה

 

דרך אתר האינטרנט שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של בתים למכירה במושבים בשפלה, וילות, משקי עזר, נחלות ונכסים נוספים. רק למען הדוגמא, בימים אלו אנו מציעים בית של 6 חדרים בנוי על פני 180 מ"ר מתוך שטח של 600 מ"ר, השוכן במיקום מצוין במושב בן שמן. מדובר במושב מבוקש במיוחד עקב הקרבה לערי המרכז ולירושלים, כאשר הוילה עצמה טובלת בירוק עם גינה מטופחת. זוהי רק דוגמא אחת מיני רבות אחרות, ונשמח לתת לכם את כל הפרטים ולענות על כל השאלות בשיחת טלפון.

 

לפרטים נוספים, למידע על נכסים חמים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים