איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

דירות להשכרה בנווה ימין

דירות להשכרה בנווה ימין

 

רוצים ליהנות מחיים באווירה כפרית ופסטורלית, אבל ממש צמוד לכפר סבא? אם כן, דירות להשכרה בנווה ימין יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם. משרד יעקב גרוסמן נדל"ן מעמיד לרשותכם קשת רחבה של נכסים להשכרה בדרום השרון, לב השרון, עמק חפר ואזורים נוספים בארץ.

 

הכי קרוב לעיר אבל בכפר

 

נווה ימין הוא מושב מבוסס וותיק שהוקם עוד בשנת 1950 והתבסס בתחילה על גידולים חקלאיים של תרנגולות, פרדסים, מטעים וגידולי שדה. יחד עם זאת, לאורך השנים חלו שינויים מרחיקי לכת במושב אשר אוכלוסייתו עברה תמורות משמעותיות, בעיקר עם כניסתן של משפחות צעירות החל משנות התשעים של המאה הקודמת. כיום מרבית התושבים במושב עוסקים במקצועות חופשיים או עובדים כשכירים בערי השרון, ובפרט בכפר סבא הגובלת למעשה עם המושב. כפועל יוצא מכך, נווה ימין מציע שילוב ייחודי של חיים כפריים, שלווים ונעימים כשברקע שדות השרון, ביחד עם כל היתרונות של מגורים ליד עיר גדולה. על כן השכרת דירה בו מתאימה לכל מי שרוצה לתת לעצמו ולילדיו איכות חיים גבוהה בסביבה ירוקה, ובתוך כך לחיות קרוב מאוד למקום התעסוקה וליהנות מבתי ספר איכותיים, מרכזי בילוי ופנאי.

 

מחירי השכירות בנווה ימין

 

כמו במקומות אחרים בארץ, דירות להשכרה בנווה ימין מוצעות בקשת רחבה של מחירים. זאת בהתאם למאפייניהן השונים כגון שטח ומספר חדרים, מיקום ונוף, חצר וגינה, מפרט ותכולה, וכמובן רצונותיהם של הבעלים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה על מחירי השכירות ולהפנותכם אל דירות בנווה ימין, המוצעות במחירים שמתאימים לתקציבכם. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים