איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

דירות למכירה בצור יצחק

 

מאגר גדול של דירות למכירה בצור יצחק

 

שוקלים לקנות דירה בצור יצחק? למשרדנו יש ידע מיוחד והיכרות קרובה מאוד עם היישוב המקסים ששייך למועצה האזורית דרום השרון. לפניכם פרטים חשובים על החיים בכלל ועל הדירות למכירה בפרט בצור יצחק.

 

כמה מילים על היישוב

 

היישוב הקהילתי צור יצחק הוקם בשנת 2005 מצפון לכוכב יאיר וכיום כבר מתגוררים בו כחמשת אלפים איש המשתייכים לכאלף משפחות. כמו כן, בשנים הקרובות עתיד היישוב לצמוח באופן מואץ ולמעשה להגדיל את אוכלוסייתו, כך שיש היצע נאה של דירות חדשות למכירה בצור יצחק. מכאן גם נובע הצביון האנושי שלו, המאופיין בריבוי יחסי של משפחות צעירות על כל המשתמע מכך מבחינות דגש על חינוך, פעילויות לילדים ונוער ומסגרות פדגוגיות איכותיות.

 

למי מתאים לגור בצור יצחק?

 

המגורים בצור יצחק מתאימים לכל מי שמעוניין לגור במקום שליו עם נוף פתוח ואוויר צלול, וליהנות משילוב נהדר של טופוגרפיה הררית עם קרבה לטבע ירוק ולשמורת נחל אלכסנדר. בד בבד, היישוב מהווה פתרון נהדר לאנשים שחייהם ופרנסתם מתמקדים באזור המרכז והשרון, שכן הקרבה לכביש 6 הופכת את ההגעה לכל הערים ומקומות התעסוקה לפשוטה ומהירה יחסית. וכמובן, צור יצחק הוא יישוב בהתהוות המשלב בין משפחות ותיקות ומבוגרות יותר, ובין משפחות צעירות עם ילדים בכל הגילאים, המקיימות יחדיו חיי קהילה תוססים. על כן, היישוב מתאים לכל מי שמחפש איכות חיים גבוהה עם שילוב בין שכנות טובה, קהילתיות, סביבה טבעית ופתוחה, ונגישות מצוינת לערי השרון והמרכז.

 

מומחיות ייחודית בצור יצחק

 

כאמור, למשרד יעקב גרוסמן נדל"ן יש מומחיות ייחודית בצור יצחק, המתבטאת בין היתר ביותר מעשרים עסקאות שבהן היינו מעורבים ביישוב רק בשנה האחרונה. כמו כן, ברשותנו מאגר עשיר של דירות למכירה בצור יצחק המאפשר לנו לספק פתרונות מדויקים לכל צורך של משפחה. באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא בין היתר דירות, פנטהאוזים ודירות גן הנבדלות זו מזו במיקומן, בגודלן, במספר החדרים ובהיבטים נוספים, אך כולן מצויות במיקומים מצוינים ומהוות נכס נהדר גם מבחינת השקעה. אז אם אתם מחפשים דירה למכירה בצור יצחק או בכל אחד מהיישובים הסמוכים, כגון כוכב יאיר או צור יגאל, תוכלו לקבל אצלנו מענה שלם וליווי מקיף עד למציאת דירת חלומותיכם.

 

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 077-2317565 או 077-2315583.

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים