איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

מגרשים למכירה במושבים בדרום


מנצלים את ההזדמנות: מגרשים למכירה במושבים בדרום

 

משרד יעקב גרוסמן נדל"ן מתמחה בתיווך נכסי יוקרה בכל הארץ לרבות נכסים שונים במושבים כגון וילות, בתים פרטיים, משקי עזר וכן מגרשים למכירה במושבים בדרום. אם אתם מעוניינים לבנות את ביתכם בסביבה כפרית וטבעית עם מיקום אטרקטיבי, רכישת מגרש בדרום מהווה הזדמנות מצוינת.

 

מה משפיע על מחירי מגרשים במושבים בדרום?

 

מטבע הדברים, המחירים של מגרשים למכירה במושבים בדרום נבדלים זה מזה בפערים גדולים. לפערי המחירים יש מספר סיבות מרכזית. ראשית, גודל המגרש מהווה נדבך משמעותי ביותר במחיר מאחר שקיים למשל הבדל בין מגרש של שני דונם עם 250 מ"ר מאושרים לבנייה, לעומת מגרש של 600 מ"ר רבועים שמתוכו 200 מ"ר מאושרים לבנייה. שנית, ישנה חשיבות גדולה לאטרקטיביות של המושב עצמו, הנגזרת ממספר גדול של משתנים כמו צביון אנושי, רמת הכנסה ממוצעת, קרבה לכבישים ולערים מרכזיות, וכדומה. מלבד זאת, ישנה חשיבות גם למאפיינים הספציפיים של המגרש המוצע למכירה, למשל מיקומו במרכז או בפאתי המושב, הנוף הנשקף ממנו, תוכניות בנייה ופיתוח עתידיות לידו, ועוד.

 

מחירים מצוינים למגרשים אטרקטיביים

 

חשוב להבין כי רכישה של מגרשים למכירה במושבים בדרום, או בכל מקום אחר בארץ, הינה בעלת מאפיינים ייחודיים לעומת עסקאות נדל"ן רגילות. מאפיינים אלו מחייבים סיוע של בעלי מקצוע מנוסים בתחום ובכללם גם משרד תיווך כמו משרדנו, המחזיק בניסיון רב שנים והיכרות קרובה עם ענף הנדל"ן במושבים. בזכות הניסיון הרב והמוניטין המצוין שרכשנו אנו מסוגלים להציע את המגרשים האטרקטיביים ביותר במושבי הדרום, המגלמים השקעה מצוינת שערכה בשוק ימשיך לעלות.

 

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים