איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

משקים למכירה בשפלה

תיווך משקים למכירה בשפלה

 

משרד יעקב גרוסמן נדל"ן מתמחה בתיווך משקים למכירה בשפלה, בחבל מודיעין, במטה יהודה ובאזורים רבים נוספים בדרום, במרכז ואף בצפון הארץ. חשוב לדעת כי אזור זה נהנה לאחרונה מביקוש הולך וגובר, ועל כן קניית משקים בו בעת הנוכחית מהווה לא רק הגשמת חלום, אלא גם השקעת נדל"ן נכונה ובעלת פוטנציאל מצוין.

 

כמה מילים על משקים ונחלות

 

יש לדעת כי רכישה של משק למכירה בשפלה או בכל מקום אחר בארץ הינה מורכבת בהרבה מאשר עסקת נדל"ן רגילה, כדוגמת קניית בית פרטי או דירה בעיר. ברכישה מעין זו מעורבים עוד גורמים רבים כגון מנהל מקרקעי ישראל והאגודה השיתופית של המושב, וכמו כן קיימים לא מעט חוקים ותקנות, היבטי מיסוי, הגדרות שטחים וכדומה. על כן, את הרכישה של משק יש לבצע בעזרת בעלי מקצוע המחזיקים ניסיון רב בתחום, כולל משרד תיווך כמו משרדנו.

 

באופן כללי, גודלן של נחלות נובע מצרכים חקלאיים הנדרשים כדי לספק פרנסה למשפחות ויכולים להתפרש על פני עשרות דונמים, כשלרוב הנחלות באזור הפריפריה גדולות מאלו שבאזור המרכז. הנחלה מורכבת בעיקרון משלושה חלקים, כאשר הראשון הוא משק של המשפחה שאליו צמוד שטח המיועד למגורים. החלק השני נועד לעיבוד חקלאי של בני המשפחה ואילו במרבית במקרים קיים גם חלק שלישי לעיבוד חקלאי השייך לאגודת היישוב והמשפחה שותפה בו.

 

משקים באזור השפלה

 

באזור השפלה קיימים לא מעט מושבים כגון כפר שמואל, כפר בן נון, כרמי יוסף, מושב איילון ועוד רבים אחרים, ובהם משקים בסדרי גודל ובמיקומים משתנים. בעת האחרונה נהנים מושבים אלו מביקוש מואץ עקב הקרבה לאזור המרכז, ועקב הרצון של אנשים רבים לחיות בסביבה כפרית ואיכותית עם שטח גדול משלהם. זאת כמובן, מבלי להתרחק יותר מדי מאזור המרכז שבו מתגוררת המשפחה הקרובה ובו קיימת הפרנסה. דרך משרדנו תוכלו לקבל פרטים מלאים ומקיפים על משקים למכירה בשפלה, המצויים במיקומים אטרקטיביים של מושבים מבוססים וותיקים, עם איכות חיים מצוינת למבוגרים וילדים כאחד.

 

לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים