איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

נכסים במושבים

הבחירה המתבקשת עבור תיווך נדל"ן במושבים

 

מחפשים בית פרטי במושב? מעוניינים למכור נחלה, שטח חקלאי או כל נכס אחר? אם כן, הבחירה המתבקשת היא משרד יעקב גרוסמן נדל"ן, המחזיק בניסיון רב שנים בתחום תיווך נכסים במושבים.

 

ותק רב ומוכח

 

אחד ההיבטים החשובים ביותר בבחירה של משרד לתיווך נדל"ן במושבים הוא הניסיון שלו. זאת מאחר שניסיון רב מעיד על בקיאות מעמיקה שנרכשה לאורך שנים עם היבטים בירוקרטים, משפטיים ואחרים הכרוכים בעסקאות אלו. כמו כן, ותק מורה על מוניטין של המשרד בתחומו, הקשור בין היתר לרמת השירות המצוינת שלו ועל שביעות הרצון של לקוחותיו.

 

משרדנו מעמיד לרשותכם צוות מנוסה ביותר של מתווכים, ובראשם מר יעקב גרוסמן, מהנדס בהשכלתו ובעל תואר שני בניהול מערכות מידע. מאחוריו יותר מ- 30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן בתור יזם ומשקיע בפרויקטים בישראל ובחו"ל, וכן כחבר בוועדת בניין ערים מרחבית מצפה אפק. בנו של יעקב, גיא גרוסמן, הוא בעל תואר ראשון במשפטית ו- MBA במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, עם יותר משש שנות ניסיון בתחום הנדל"ן. למלאכה שותפות גם עינב עזרא ושיר כהן, יועצות נדל"ן בעלות ניסיון עשיר במכירות ושיווק, שכבר תיווכו בעסקאות רבות ביישובים, ערים ומושבים בשרון.

 

ליווי מקיף, מקצועי ואישי

 

בזכות המוניטין וההצלחה של משרדנו, אנו יכולים להציג בפני המתעניינים קשת רחבה של נכסים במושבים, החל משרונה ושדמות דבורה שבצפון, ועד לצופית ושדה ורבורג. ההצלחה נובעת לא רק מביצוע עסקאות לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו, אלא גם מהליווי האישי והמסור שהענקנו להם לכל אורך הדרך. אנו יודעים היטב כי קנייה ומכירה של נכס במושב אינה עניין של מה בכך, הן מהפן הבירוקראטי והן מהפן האישי – משפחתי. לכן אנו עומדים לרשות לקוחות המשרד בכל עת, בזמינות מלאה ועם מענה לכל שאלה והתלבטות. משביעות הרצון של המוכרים והקונים שאותם שירתנו תוכלו להתרשם בדף הממליצים באתר המשרד.

 

לפרטים נוספים, לשיחה עם נציגי משרדנו ולקבלת הכוונה מקצועית, פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים