איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

נווה ירק למכירה

מבחר נכסים בנווה ירק למכירה

 

מחפשים נכסים למכירה במושבים בדרום השרון? אם כן, כדאי שתכירו את נווה ירק – אחת היישובים המובילים באזור שמשלב באופן מושלם בין פסטורליה, קהילתיות, חינוך מצוין ונגישות לאזור השרון והמרכז.

 

למה לגור בנווה ירק?

 

נווה ירק הוא ישוב ותיק ומבוסס במועצה האזורית הוד השרון, הנחשבת בפני עצמה למועצה חזקה ומובילה מבחינת תשתיות, שירותים לרווחת התושבים ומוסדות פדגוגיים. ביישוב מתגוררים כיום כאלף וחמש מאות תושבים, אשר חלקם משתייכים למשפחות הוותיקות ואילו אחרות הצטרפו לאורך השנים. לרשות התושבים עומדים שירותים ומבנים רבים, ביניהם צרכניה, מועדונים לנוער ולחוגים, בריכה, ספריה, ומרפאה, וכמו כן מתקיימים חיי קהילה ערים המאופיינים באירועים, פעילויות והפעלות למבוגרים, נוער וילדים. יש לציין כי המושב שוכן באזור יפהפה של דרום השרון, בין שדות, מטעים ופרדסים שמקורם בצביון החקלאי שעדיין מאפיין את היישוב. ניתן להבין כי מדובר במושב נהדר עבור כל מי שרוצה להתגורר בסביבה כפרית ונעימה, עם איכות חיים גבוהה, יחסי שכנות טובים, קרבה לערי השרון והמרכז, והטוב ביותר שאפשר לתת לילדים.

 

מגוון נכסים למכירה בנווה ירק

 

משרדנו מציע קשת רחבה של נכסים בנווה ירק, לרבות נחלות, משקי עזר מגרשים, וילות ובתים פרטיים. כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים בית בן 5 חדרים הבנוי על שטח של 222 מ"ר עם מגרש של כחצי דונם. מדובר בבית מעוצב ויפהפה שיש בו את כל הפינוקים של בית מודרני, כולל מרתף ענק ומעוצב, במיקום נהדר במושב וכמובן חצר פרטית עם גינה ירוקה. דוגמא נוספת של נכס נווה ירק למכירה היא נחלה של 22 דונמים עם בית ותיק הבנוי על כ- 200 מ"ר, כאשר לידו יש עוד כדונם וחצי לבנייה של 3 יחידות דיור. גם בית זה שוכן במיקום מעולה במושב וצופה לנוף הפתוח – חלום אמיתי!

 

אלו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות של נכסים למכירה בנווה ירק. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים