איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

נחלות למכירה בצפון

 

נחלות למכירה בגליל ובכל אזור הצפון

 

באתר של משרדנו תוכלו להתרשם מקשת רחבה של בתים פרטיים ונחלות למכירה בצפון. כידוע, מדובר באחד האזורים המבוקשים ביותר בישראל על ידי משפחות המעוניינות לגדל את ילדיהן בסביבה נעימה, מטופחת ושלווה, ובתוך כך ליהנות מנחלה בעלת פוטנציאל רב מבחינה עסקית וחקלאית.

 

נחלות גדולות ונכסים מושקעים

 

אנו גאים להעמיד לרשותכם מבחר נאה של נחלות למכירה בגליל ובצפון, הנמצאות בין היתר ביישובים שדמות דבורה ושרונה שליד התבור, בית לחם הגלילית ונהלל בעמק יזרעאל, ליבנים ויבנאל שבאזור הכנרת, ועוד. ההיצע משתנה מעת לעת בהתאם לנכסים המוצעים למכירה והנכסים שכבר נמכרו. רק למען הדוגמא, בימים אלו אנו מציעים נחלה במושב הוותיק והמקסים שרונה, המשתרעת על פני תשעים ושלושה דונמים בסך הכל, שמתוכם עשרים וארבעה ליד הבית. מדובר בבית מטופח ויפהפה על שטח של מאתיים ועשרים מטרים רבועים, השוכן לצד שדות פתוחים כשברקע הר התבור. דוגמא נוספת היא נחלה שאנו מתווכים כיום ביבנאל, המשתרעת על פני ארבעים ושישה דונמים שמתוכם חמישה וחצי דונמים קרובים לבית. הבית עצמו בנוי על שטח של מאה וחמישים מטרים רבועים, ועל הנחלה ניתן לבנות עוד שני בתים וארבעה צימרים, המהווים השקעה מעולה לתיירות ממש ליד הכנרת. כאמור, אלו רק שתי דוגמאות מיני רבות אחרות עבור נחלות למכירה המתעדכנות בכל עת באתר שלנו.

 

בחירה נכונה של נחלה בצפון

 

בין אם אתם מחפשים נחלות למכירה בגליל או באזור אחר בצפון, המיועדות למגורי המשפחה ולפתיחת דף חדש בחיים, אנו ממליצים שתבצעו תחילה סקר מקיף ויסודי. מדובר בהשקעה בלתי מבוטלת שעליה להתאים לחלומות ולצרכים הנוכחיים והעתידיים שלכם, כך שחשוב לברר לעומק על טיבו של היישוב. בין היתר, חשוב לברר על הגישה הקהילתית שבו, התפיסה החינוכית, מאפייני התושבים, בתי ספר באזור, אפשרויות תעסוקה, תשתיות ומבני ציבור, כבישים ועוד. ברשותנו מצוי המידע הדרוש לכם ונשמח לענות על כל שאלה והתלבטות שיש לכם לגבי נחלה זו או אחרת.

 

לפרטים נוספים, לשיחה עם נציגי משרדנו ולקבלת הכוונה מקצועית, פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

אפיק פרסום בניית אתרים