איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

נחלות למכירה בשפלה

היצע נרחב של נחלות למכירה בשפלה

 

אזור השפלה נהנה בעשור האחרון מתנופת פיתוח מואצת ומעלייה ברמת החיים של התושבים. זוהי רק אחת הסיבות לביקוש הגובר עבור נחלות למכירה בשפלה, במועצות אזוריות כמו גזר ובמושבים כמו מושב איילון, כפר בן נון, כפר שמואל, כרמי יוסף ועוד.

 

אזור אטרקטיבי ומבוקש

 

לאורך שנים סבל אזור השפלה מתדמית מעט ירודה, אך זו השתנתה מקצה אל קצה בעשור האחרון כאשר משפחות רבות מאזור המרכז ביקשו להגשים את חלומן למגורים בסביבה איכותית, שקטה ושלווה, אך קרוב למקומות מרכזיים במדינה. אכן, אחד היתרונות העיקריים של מושבי השפלה היא הקרבה לערים מרכזיות כמו מודיעין, ירושלים, תל אביב ולמעשה כל ערי גוש דן. בתוך כך, רוכשי הנחלות נהנים מהשקעה מצוינת לטווח הארוך, משטחים נרחבים משלהם הנפרשים על פני עשרות דונמים, ומהאווירה הנהדרת של סביבה כפרית.

 

כמה דוגמאות נבחרות

 

באתר האינטרנט שלנו מתפרסמות ומתעדכנות כל העת נחלות למכירה בשפלה. כך לדוגמא, בימים אלו אנו מציעים נחלה בעלת פוטנציאל נדיר במושב משמר השרון, הכוללת 28 דונמים שמתוכם 10 דונמים ליד הבית, וכן מחסנים עם הכנסה נאה. דוגמא נוספת היא נחלה מדהימה במושב כפר שמואל, המשתרעת על פני 30 דונמים שמתוכם 20 רציפים ועוד 10 שאינם רציפים, לרבות 2 בתים קיימים על שטח בנוי של 200 מטרים רבועים.

 

כאמור, אלו רק דוגמאות לנחלות בשפלה המתעדכנות מעת לעת. לפרטים נוספים ולשיחה עם נציגי משרדנו פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים