איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי

תיווך משק

 

 

בחירה נכונה של משרד תיווך משקים

 

תיווך משקים שונה מתיווך של דירות ובתים פרטיים במובנים רבים. בין היתר, תיווך משק מחייב היכרות מצוינת עם מושבים ומשקים באזור ובקיאות מעמיקה עם ענייני משפט ומיסוי הכרוכים בעסקאות אלו. אך מעל הכל: תיווך משק מחייב יחסי אישי ואנושי ברמה גבוהה, ואמינות ללא פשרות. משרד יעקב גרוסמן נדל"ן עונה על הדרישות הללו ועוד רבות נוספות, כפי שתוכלו להבין מקריאת מאמר זה.

 

אז איך בוחרים משרד לתיווך משק?

 

בראש ובראשונה, חשוב להבין שבישראל יש לא מעט חברות, סניפים ועסקים המתמחים בתיווך נדל"ן. יחד עם זאת, תחום הנחלות, הבתים הפרטיים והמשקים במושבים שונה מאוד מדירה בעיר או מבית ביישוב קהילתי. על כן, מלכתחילה עליכם לפנות אל משרד שתיווך משקים הוא תחום מומחיותו, כמו משרדנו. מלבד זאת יש לבחון מספר פרמטרים בסיסיים בעת הפנייה למשרד:

  • ותק – כמו בתחומים רבים אחרים, גם כאן ישנה חשיבות גדולה לניסיון והוותק שרכש צוות המשרד בתחומי הנדל"ן בכלל, ובתחום המשקים בפרט. עליכם לוודא שהצוות מחזיק בניסיון מוכח בפעולות תיווך של נכסים במושבים, ושמאחוריו לא מעט עסקאות שבוצעו לשביעות רצונם של הלקוחות.

  • המלצות – כמעט בכל משרד שאליו תפנו תשמעו דברי שבח עצמיים, אך הדבר חייב להיות מעוגן בהמלצות של לקוחות אמיתיים. לשם כך, התחילו באתר האינטרנט של המשרד ובדקו אם מפורסמות בו המלצות של קונים ומוכרים של משקים. לאחר מכן, בקשו מהמשרד לחבר אתכם עם שניים – שלושה לקוחות מהעבר ושאלו אותם על התרשמותם מהשירות שניתן. בין היתר, כדאי לברר עד כמה היו אנשי המשרד בקיאים בתחום המשקים, עד כמה היו זמינים, מהו היחס שניתן ללקוח, האם הליווי היה מקיף וארוך טווח, וכדומה.

  • אנושיות – אם מכירה של דירה מערבת סוגיות רגשיות, בוודאי שהדבר נכון לגבי מכירת משק בו הושקעו שנים ארוכות של עמל ויזע. על אנשי המשרד להפגין רגישות גבוהה לצרכים, להתלבטויות ולרצונות של המוכרים והקונים כאחד, ולעשות זאת בסבלנות, באורח רוח ובתמיכה מלאה.

  • אמינות – על הנושא הזה אין צורך להכביר מילים. משרד תיווך חייב לפעול באופן שקוף ואמין לחלוטין מול שני הצדדים.

 

להמלצות נוספות על בחירת משרד לתיווך משק, לשיחה עם נציגי משרדנו וקבלת הכוונה מקצועית, פנו אלינו בטלפונים 054-2109410 או 09-7493838.

 

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים