לקוחות מספרים

Yakov was the ultimate real estate agent. Never pushy just in order to close a sale, Yakov methodically displayed the house to many renters until he came up with a correct match for both us and the renters. I will definitely use him again.

Aaron Applebaum

הכרנו את יעקב בחיפוש אחר בית ביישוב קהילתי, לאחר כמה מתווכים שעברנו הרגשנו שאנחנו בידיים טובות, תמיד מעדכן ומסביר בצורה שקטה ונעימה עם המון סבלנות ואכפתיות. תודה על עסקה מוצלחת שהתנהלה למופת.

רותם טל

יעקב הגיע אלי כדי לנסות למכור את ביתי,מהרגע הראשון ראיתי שהוא זה שימכור. יחד עם שלומי המתווך שעובד איתו ליוו אותי לאורך כל הדרך עם נחישות והתמדה, נעימות והרבה אופטימיות, כך שהתהליך היה נעים. תודה מקרב לב.

לאה לגון

את יעקב הכרנו לאחר חיפוש ארוך אחר בית לקניה. פגשנו אותו עם בנו, גיא, ומיד הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. ביצענו דרכם שתי עסקאות, מכירת הנכס שלנו וקניית נכס משודרג. לאורך כל התהליך היתה שקיפות מוחלטת, סבלנות, מקצועיות וכמובן שהכל עם חיוך. אז תודה לכם על שהפכתם את התהליך (המיגע לעיתים) למקצועי ומהנה. מוזמנים לקפה בביתנו החדש! אמיר וטל מטלון.

טל אמירה מטלון

ליעקב וצוות המשרד- עדיין לא מאמין שהמכירה דרככם היתה כל כך מהירה, מקצועית ונתנה תוצאות מעבר למצופה. תודה רבה לך ולצוות המשרד על הבטחון שהענקת לנו בעיסקה הגדולה בחיינו. ידעת לגשר, לפשר, להדריך וליצור מו"מ ברמה הגבוהה ביותר שנחשפתי מאודי. שוב, המון תודה, אין ספק שאמליץ עליכם למכריי, תטפחו לעצמכם על השכם כי אתם ראויים לכך.

גיל שרון

תודה יעקב על העזרה במכירת הבית שלנו במתן ועל היכולת להביא אלינו קונים ולסגור כל הסוגיות של העסקה. עופר והילי.

עופר בן צבי

שרות אדיב ומקצועי ביותר, זמינות ומענה גבוהים לכל שאלה, מסירות גבוהה בשירות וביחס לרצונותיו ויכולותיו של הלקוח. תודה מקרב לב על כל העזרה והיחס.

רענן שחף

למרות שהתכוונו למכור את הנכס ללא תיווך, יעקב שכנע אותנו שנוכל לסגור בעזרתו את המכירה בצורה מהירה וחלקה וגם נקבל את התמורה שרצינו. אכן כך היה: תוך שבועות ספורים העיסקה נסגרה לשביעות רצוננו. אנחנו מודים לו על העזרה, התמיכה ואני רוצה לציין את אישיותו החמה של יעקב שיוצר בקלות אוירת ידידות ואמינות.

מני יצחקי

לראשונה נתקלנו בתיווך עם ערך אמיתי, מקצועיות ושירות. אנחנו יכולים להגיד שבזכות התיווך המקצועי העסקה נסגרה וזכינו לליווי מקצועי לאורך הדרך. היינו מאוד סקפטים באשר למעורבות של מתווכים ובאמת הופתענו בגדול ולטובה. ליעקב שנות ניסיון רבות שבאות לידי ביטוי במאני טיים לשביעות רצון כל המעורבים.

כנרת בן אשר

למרות שטרם הגענו לחתימה, בתקווה שנגיע ליעד, עשה לנו רושם של אדם אמין ביותר, מקצועי, ישיר וישר, חביב וסימפטי כמו גם נציגה מטעם הצוות של משרדו. אדם עם ניסיון וידע ומבחר רב של היצע בתים בהיקף ארצי רחב ומגוון. ממליצה בחום.

מירב לוי

תודה רבה ליעקב ולצוות על הטיפול המסור ונעם ההליכות. יישר כוח ובהצלחה רבה בעתיד.

ניר ברקן

אני רוצה להודות ליעקב שבעזרתו מצאנו בית חלומותינו במושב שדי חמד, על העזרה שלו במשא ומתן, על הליווי הצמוד והמקצועי שלו בתהליך הקנייה – כל זה בתנאים הקשים של מגפת קורונה. תודה יעקב!

ויקטור זמנסקי

יעקב ליווה אותנו במסע למכירת הבית. בעדינות ובנחישות ניהל את זרם המבקרים עד לסיום העיסקה. ממליצה מאוד להזמין אותו לעיסקאות של מכירת נדלן. הוא היה מצוין!

יעל קדר

בעיצומה של מגפת הקורנה ותוך כדי סגרים שהולכים ומתארכים, החלטנו שצריך למכור את הדירה. בעזרתו של יעקב גרוסמן, הצלחנו לסיים עסקה תוך שבועות ספורים ובמחיר מעולה! מעבר למקצועיות ולאיכות, יעקב הוא איש נעים הליכות וישר דרך, נתן מענה לשאלות בכל עת וללא משוא פנים. מומלץ בחום.

Yaenoam Chehanovsky

רוצה להודות ליעקב גרוסמן ולחני המקסימה על הליווי האמפתי, הסבלני והמקצועי בתהליך מכירת הבית שלי בצור יגאל. חני ויעקב גילו רגישות רבה בתהליך שהיה עבורי לא פשוט וכרוך בפרידה מבית אהוב ומלא זכרונות. הרגשתי שאפשר לסמוך עליהם ולהמשיך לנהל את חיי כשהם מנצחים על כל התהליך באופן עצמאי. ממליצה בחום.

אתי כהן

יעקב לא רק מצא בשבילי את בית החלומות אלא גם ליווה אותי ואת המוכרות בתהליך. מצד אחד תוך כדי כיבוד הרצונות של שני הצדדים ומצד שני תוך הורדת פחדים ולחצים כדי להגיע לעסקה טובה לכל הנוגעים בדבר. מומלץ בחום לכל מי שמחפש שטח או בית!

ליאור שיאון

ליווה אותנו בתהליך מכירה במקצועיות, ענייניות, יושר ובמסירות רבה. ממליצה ביותר.

רותי חינסקי אמיתי

שרות מקצועי ביותר, יעקב היה הגון ומצא לנו את הקונה המתאים ביותר. מומלץ בחום לפנות ליעקב ולקבל את תשומת הלב האישית והמקצועית.

דנה חינסקי